Zwycięzcy konkursu pt. Zabawka z butelki

Szanowni Państwo,

właśnie zakończyliśmy organizowany w ramach programu konkurs pt. Zabawka z butelki.

Dziękujemy Przedszkolom, które wzięły udział w konkursie, jak również tym zaangażowanym w realizację programu.

Poniżej prezentujemy listę placówek nagrodzonych w konkursie.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

Nagroda - podkładka na stół:

  • 1. Przedszkole Nr 52, Bielsko-Biała, Morskie Oko 15
  • 2. Przedszkole Samorządowe w Wielkich Drogach z Oddziałami Przedszkolnymi w Facimiechu, Wielkie Drogi, Wielkie Drogi 241
  • 3. Przedszkole Nr 7, Łowicz, Wiosenna 2
  • 4. Niepubliczne Przedszkole "Leśna Kraina" , Osielec, Osielec 639
  • 5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Brzeźnica, Kozielska 11
  • 6. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Koziegłówkach, Koziegłówki, Lipowa 6
  • 7. Zespół Szkolno -Przedszkolny Przedszkole im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku, Bierzwnik, KRN 16
  • 8. Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, Przecław, Wenecka 41
  • 9. Tęcza Niepubliczny Punkt Przedszkolny, Dąbrowa, Dąbrowa 109
  • 10. Przedszkole nr 29, Gdynia, Adm. J.Unruga 53
  • 11. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Wadowicach, Wadowice, Gimnazjalna 10
  • 12. Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 7, Kęty, Żwirki i Wigury 15 A
  • 13. Przedszkole Miejskie nr 29 "Kasztanowa Kraina", Gorzów Wielkopolski, Wróblewskiego 48
  • 14. Akademia Krasnoludków, Bytom, Orzegowska 18a
  • 15. Miejskie Przedskole nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. "ABC...", Zielona Góra, Rydza Śmigłego 5
  • 16. Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Kłocku Oddział przedszkolny, Sieradz, Kłocko 11
  • 17. Przedszkole Miejskie nr 57, Sosnowiec, ul. Gospodarcza 63
  • 18. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bukwałdzie, Dywity, Bukwałd 39
  • 19. Przedszkole Miejskie nr 4 w Łańcucie, Łańcut, Trześnik 16
  • 20. Publiczne Przedszkole w Poddębicach, Poddębice, Przejazd 19
  • 21. Zespół Placówek Oświatowych Przedszkole Samorządowe w Krzczonowie, Krzczonów, Krzczonów 82
  • 22. Przedszkole Niepubliczne Ence Pence w Dobrczu, Dobrcz, Brzozowa 2
  • 23. Przedszkole nr 1 w Augustowie, Augustów, Waryńskiego 57
  • 24. Publiczne Przedszkole w Sułoszowej, Sułoszowa, Szkolna 7
  • 25. Przedszkole w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzózie Królewskiej, Brzóza Królewska, Brzóza Królewska 499
  • 26. Zespół Szkół Gminnych - Przedszkole w Łapczycy, Łapczyca, Łapczyca 344
  • 27. Przedszkole nr 15, Tarnobrzeg, Św. Barbary 9
  • 28. Oddział Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Połaniec, Żapniowska 1
  • 29. "Figle-Migle" Europejskie Prywatne Przedszkole Językowe, Poznań, M.Pawlikowskie-Jasnorzewskiej 12a
  • 30. Przedszkole Samorządowe w Mietniowie, Wieliczka, Mietniów 354
  • 31. Przedszkole Publiczne nr 9, Bartoszyce, Nad Łyną 5A
  • 32. Niepubliczne Przedszkole Językowe „Wyspa Szkrabów”, Lubliniec, Damrota 15
  • 33. Publiczne Przedszkole w Cewicach, Cewice, Węgrzynowicza 1
  • 34. Oddział Przedszkolny przy SP nr 37 w Łodzi, Łódź, Szpitalna 9/11
  • 35. Przedszkole nr 7 im. M. Konopnickiej, Stalowa Wola, ks. J. Popiełuszki 29A
  • 36. Samorządowe Przedszkole "Niezapominajka" w Słupnie, Słupno, Kościelna 13
  • 37. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BURSZTYNEK, PRUSZCZ GDAŃSKI, STRZELECKIEGO 4
  • 38. Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach, Bibice, ul. Tadeusza Kościuszki 56
  • 39. Przedszkole "ZOBI" S.C. Anna Bianga, Dorota Bianga, Kębłowo, Gdańska 3
  • 40. Miejskie Przedszkole nr 11, Płock, Bielska 26/1
  • 41. ZS Jerka Przedszkole Samorządowe w Kopaszewie, Kopaszewo, Kopaszewo 22
  • 42. Przedszkole Niepubliczne Chatka Misia, Stalowa Wola, Popiełuszki 4
  • 43. Przedszkole "Tęcza", Łososina Dolna, Łososina Dolna 427
  • 44. Niepubliczne Przedszkole "Otwarte Okno", Tychy, ul.Paprocańska 84-84a
  • 45. Przedszkole Samorządowe "Juniorek" w Kieźlinach, Kieźliny, ks. Jakuba Jagałły 3
  • 46. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Jastrzębsku Starym, Nowy Tomyśl, Plac Kościelny 6
  • 47. Niepubliczne Przedszkole "Pluszowy MIś", Kalisz, Robotnicza 5
  • 48. Przedszkole Publiczne nr 10, Kędzierzyn-Koźle, Broniewskiego 5
  • 49. Przedszkole w Nędzy, Nędza, Adama Mickiewicza 53
  • 50. Przedszkole Miejskie Nr55, Łódź, Al. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
  • 51. Samorządowe Przedszkole nr 180, Kraków, Telimeny 7
  • 52. Przedszkole Niepubliczne " MałoLatek", Płock, Stróżewko 47/2
  • 53. Miejsko - Gminne Przedszkole w Piaskach, Piaski, Piłsudskiego 12
  • 54. Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Mikołaja w Bytomsku, Żegocina, Bytomsko 77
  • 55. Gminne Przedszkole w Lipowcu "Jasia i Małgosi", Szczytno, Lipowiec 15
  • 56. Przedszkole Samorządowe "Stokrotki" w Dolsku - Oddział Zamiejscowy Mszczyczyn, Mszczyczyn, ul. Szkolna 1/2
  • 57. Przedszkole Kubus Puchatek i Przyjaciele, Świdnik, Wyszyńskiego 36
  • 58. Przedszkole Miejskie nr 10 w Dębicy, Dębica, Kołłątaja 8
  • 59. Przedszkole Samorządowe nr 6, Biała Podlaska, Łomaska 21
  • 60. Przedszkole nr 52, Wrocław, Łączności 5-7
  • 61. Samorządowe Przedszkole 10 im. Jana Pawła II, Kraków, ul. Strąkowa 7
  • 62. Przedszkole Miejskie Nr 14, Łódź, Lubeckiego 5
  • 63. Przedszkole nr 149 "Tęczowa Polanka" we Wrocławiu, Wrocław, Obornicka 21
  • 64. Niepubliczne Przedszkole Polsko-Angielskie "Oxford House", Żywiec, Pogodna 12
  • 65. Gminne Przedszkole Stare Żukowice, Stare Żukowice, Stare Żukowice 132
  • 66. Przedszkole nr 423, Warszawa, Kadrowa 9
  • 67. Przedszkole nr 8 im. Janusza Korczaka, Koszalin, Bałtycka 44
  • 68. Przedszkole Pałacyk Malucha, Dębica, Gawrysia 12
  • 69. Odzdiał przedszkolny przy SP w Wabienicach, Bierutów, Wabienice 92
  • 70. Niepubliczne Parafialne Przedszkole Św. Jana XXIII w Skrzeszewie, Skrzeszewo Żukowskie, Skrzeszewo Żukowskie 79
  • 71. Niepubliczne Przedszkole Językowe Biedroneczki, Miechów, Os. Żeromskiego 1
  • 72. Przedszkole Gminne w Kamieńcu, Kamieniec, Ogrodowa 7
  • 73. Przedszkole nr 15, Mysłowice, E. Osmańczyka 2
  • 74. Zespół Wychowania Przedszkolnego "Ekoludek" przy ZSO w Rybczewicach, Rybczewice, Rybczewice 119a
  • 75. Przedszkole Nr 174, Warszawa, Markowska 8
  • 76. Przedszkole 53, gdynia, wiczlińska 93
  • 77. Przedszkole nr41, Poznań, Łozowa 77
  • 78. Przedszkole Gminy Siepraw w Zakliczynie, Zakliczyn, Podgórska 123
  • 79. ZSP Przedszkole Publiczne, Pogrzebień, Pamiątki 25A
  • 80. Przedszkole przy Publicznej Szkole Podstawowej w Pobielu, WĄSOSZ, POBIEL 75
  • 81. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubnowych - Oddziały Przedszkolne, Susz, Lubnowy Małe 28
  • 82. Niepubliczne Przedszkole "Tajemnicza Wyspa", Luboń, Kopernika 4
  • 83. Przedszkole Samorządowe nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie, Skawina, Żwirki i Wigury 56
  • 84. Niepubliczne Przedszkole "Leśne Skrzaty", Śrem, Pysząca, ul. Konwaliowa 2
  • 85. Samorządowe Przedszkole w Jedliczu, Jedlicze, Rejtana 38a
  • 86. Przedszkole Niepubliczne Promyczek, Tarnów, Bema 9
  • 87. Zespół Szolno-Gimnazjalny w Gawłuszowicach - Oddziały Przedszkolne, Gawłuszowice, Gawłuszowice 5
  • 88. Przedszkole Samorządowe im. Króla Maciusia Pierwszego, Gąbin, Jana Pawła II 16
  • 89. Przedszkole Miejskie nr 7, Jaworzno, ul. Puszkina 5
  • 90. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Broszkach, Złoczew, Broszki 4
  • 91. Przedszkole nr 230 "Kolorowy Zakątek", Warszawa, Szaserów 118a
  • 92. Przedszkole nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, Tomaszów Mazowiecki, Jałowcowa 6
  • 93. Publiczne Przedszkole nr 5, Nowy Dwór Mazowiecki, Młodzieżowa 1
  • 94. Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego, Wadowice, Kopernika 12
  • 95. Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko", Szczecinek, Kopernika 16
  • 96. Prywatne Przedszkole "Jacek i Agatka", Piotrków Trybunalski, Parkowa 38
  • 97. Przedszkole nr 216, Warszawa, M.E. Andriollego 1
  • 98. Przedszkole nr 4, Konin, Turkusowa 1
  • 99. Samorządowe Przedszkole w Rajbrocie, Rajbrot, Rajbrot 110
  • 100. Przedszkole Samorządowe "Niezapominajka" w Starym Mieście, Stary Dzierzgoń, Stare Miasto 73

Nagroda - magiczny dywan:
  • 1. Przedszkole Nr 52, Bielsko-Biała, Morskie Oko 15
  • 2. Przedszkole Samorządowe w Wielkich Drogach z Oddziałami Przedszkolnymi w Facimiechu, Wielkie Drogi, Wielkie Drogi 241
  • 3. Przedszkole Nr 7, Łowicz, Wiosenna 2
  • 4. Niepubliczne Przedszkole "Leśna Kraina", Osielec, Osielec 639
  • 5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Brzeźnica, Kozielska 11
  • 6. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Koziegłówkach, Koziegłówki, Lipowa 6
Nagroda - tablet:
  • 1. Przedszkole Nr 52, Bielsko-Biała, Morskie Oko 15
  • 2. Przedszkole Samorządowe w Wielkich Drogach z Oddziałami Przedszkolnymi w Facimiechu, Wielkie Drogi, Wielkie Drogi 241
  • 3. Przedszkole Nr 7, Łowicz, Wiosenna 2
  • 4. Niepubliczne Przedszkole "Leśna Kraina", Osielec, Osielec 639


Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom! Dziękujemy Przedszkolom, które wzięły udział w konkursie, jak również tym zaangażowanym w realizację programu.